انرژی درمانی استاد آرام :energy Healing

و ماساژ آرام، کمپرس گرم و غذاهای گرم می تواند باعث تسکین این گونه دردها شود. در طب چینی، 6 گونه مختلف از عناصر بیماری زا به نام “6 شر” وجود دارد، به نام های “باد”، “سرما”، “گرمای تابستان”، “نم”، “خشکی” و “آتش” که ممکن است انسان را بیمار کند. «سردی معده» یک وضعیت پزشکی است، که در اصول طب چینی به معنی معده سرد است. با توجه به اصول پزشکی سنتی چین، مشکلات سلامتی زمانی روی میدهند که جریان چی در مریدینها مسدود شود. طبق این نظریه ، متخصصی که روانشناسی انرژی را انجام می دهد ، در حالی که شما خود را در معرض این حیوان قرار می دهید یا به صورت حافظه ، در یک تصویر یا در داخل بدن ، برخی از نقاط انرژی را در شما تحریک می کند ، بنابراین انرژی و فعال شدن به حالت خود باز می گردد. ماساژ طب سنتی با دستکاری این نقاط از بدن، که شامل مالش عمیق، لرزش و فشار است، کانالهای این جریان انرژی چی را باز میکند با رفع این انسداد، گفته میشود که تونیا تعادل بدن را احیا کرده و باعث عبور و جریان دوباره انرژی چی در بدن شده و به نوبه خود سلامتی شما را بهبود میبخشد.

سردی معده یک وضعیت سلامتی است که بر اساس تئوری طب چینی معده سرد شناخته می شود. رویکردهای اصلی طب سنتی چینی برای درمان سردی معده، تقویت و گرم کردن معده و طحال، رفع “شرایط سرماخوردگی” و تسکین درد است. مطالعهای که در ژورنال طب سنتی چینی در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، نشان میدهد که ترکیبی از تونییا و طب سوزنی ممکن است به درمان سندرم تونل کارپ کمک کند. مواد لازم: 18 گرم گیاه گون، ریشه کودونوپسیس 18 گرم، سیب زمینی چینی 15 گرم، ریزوم اترکتیلودس 15 گرم، دارچین رامولوس 9 گرم، پوست نارنگی (به مقدار مناسب)، 1 عدد مرغ خام. مواد لازم: گوشت (به مقدار مناسب)، فلفل سفید (به مقدار مناسب)، زنجبیل 30 گرم. مواد لازم: 15 گرم خولنجان ، برنج ژاپنی 50 گرم. اجتناب از خوردن غذاهای محرک: الکل قوی، قهوه، چای قوی، غذاهای تند، غذاهای سرخ شده، غذاهای دریایی و سایر مواد تحریککننده میتوانند به سیستم گوارش ما آسیب برسانند و منجر به ضعیف شدن معده شوند. نوع «سردی معده با تهاجم سرما» عمدتاً ناشی از عفونت بیش از حد «بیماری سرماخوردگی» است، در حالی که «سردی معده با کمبود انرژی گرم کننده» ناشی از کمبود «انرژی یانگ، چی» در طحال و معده است. حفظ یک رژیم غذایی منظم: رژیم غذایی منظم همیشه عامل مهمی در محافظت از معده و دستگاه گوارش ما است.

انرژی درمانی مانند هر شبه علم و خرافه دیگری ادعای علمی بودن دارد و به ظاهر از «انرژی»هایی که بر بردن و سلول های بیماران تاثیرگذارند، برای درمان امراض و ناخوشی ها بهره می گیرد. از نظر بالینی، بیماران مبتلا به سردی معده معمولا علائم و نشانه هایی مانند معده درد، درد شکم، حالت تهوع، از دست دادن اشتها، اسهال و سایر علائم گوارشی را گزارش می دهند. درد شکم: شکم، به خصوص در قسمت فوقانی شکم، حساس و در اثر معاینه و لمس دردناک است. سندرم تونل کارپ یک نوروپاتی میباشد که در اثر اعمال فشار بر روی عصب مدیان در ناحیه مچ دست ایجاد میشود. مطالعه کوچکی که در ژورنال پزشکی سنتی چین در سال ۲۰۰۸ منتشر شد که نشان میدهد ترکیبی از طب سوزنی و ماساژ طب سنتی ممکن است به تسکین دردها و گرفتگیها قاعدگی کمک کنند. عکسهای قبل و بعد از بیماری و تائیدیههای کمیسیون پزشکی را بررسی میکنند تا اعلام کنند که شفا پیدا کرده یا خیر!

پزشکان طب چینی همچنین ممکن است از طب سوزنی، موکسی بشن، طب فشاری، ماساژ، ماساژ تویی نا و حجامت درمانی برای درمان سردی معده استفاده کنند. تمام گیاهان دارویی چینی و مرغ را با 1.5 لیتر آب بجوشانید. روش پخت: مرغ را در آب جوش بشویید و تمیز کنید. بیماری های مختلفی از این روش درمان می شوند. چرا که به شما اجازه میدهد در طول این مدت سلامت بدنتان حفظ شده و از تعطیلاتتان بهترین بهره را ببرید. ماری سیلوا در کتاب صوتی تله پاتی به شما آموزش میدهد که چگونه میتوانید تواناییهای تلهپاتی (دورآگاهی) خود را به فعلیت برسانید. اغلب احساس درد و سرما با افزایش دما تغییر پیدا می کند، و شدت این وضعیت در دمای پایین افزایش پیدا می کند، در عین حال گرم کردن معده یا خوردن غذای گرم می تواند منجر به تسکین درد و احساس سرما شود. و درد معده بعد از استفراغ تسکین پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید