انرژی درمانی ؟

و به تعادل انرژی در بدن بسیار کمک می کند . همین طور لازم است که سنگها در جهات و ابعاد خاصی برش خورده باشند تا اثرگذاری آنها برای اهداف مختلف انرژی بخشی و درمانی، کاملا تامین شود. یاقوت زرد میبایستی بر روی انگشتر کار گذاشته شود و به انگشت اشاره پوشیده شود تا اثر آن به بیشترین حد ممکن برسد . وی پیش از اشتغال به این حرفه جدید، سالها به عنوان شعبده باز در کشور فرانسه مشغول به کار بوده که به همین دلیل در محل سکونت خود در فرانسه به لورن شعبده باز معروف است و از سویی بیش از نود درصد و به قولهایی نزدیک به صددرصد مراجعان با نارضایتی و ناامیدی از مطب عمومی او به منزل بازمیگشتند و البته محصول این بازار گرم میلیاردها تومان بود. البته من می توانم نقطه درد را هم تشخیص دهم اما چون حق دخالت در امور پزشکی را ندارم اجازه اینکه به بیمار بگویم مشکلش چیست را ندارم. پس از آن با فشار دادن نقاط کلیدی و البته اعمال فشار در جهت صحیح، میتوان درد یا مشکل سلامتی را درمان کرد.

از دیگر خواص سنگ گارنت میتوان به خاصیت ضد افسردگی آن اشاره کرد . از دیگر خواص این سنگ می توان به ایجاد خوش شانسی برای افراد و جذب دوستی اشاره کرد . از سنگ های ماه دی می توان به سنگ های گارنت ، یاقوت سرخ ، عقیق ، لاجورد و اونیکس اشاره کرد . خواص سنگ لاجورد : از این جواهر آبی رنگ برای تسکین و درمان سردرد از گذشته تا امروز استفاده شده است . امروز من (علی بیک میرزایی) بنا به درخواست برخی از کاربران میخواهم شما را به طور کامل با انرژی درمانی ریکی آشنا کنم! کتاب انرژی درمانی برای چه کسانی مناسب است؟ کتاب حاضر ضمن معرفی و تشریح مفهوم و نوع عملکرد چاکراها، روشهای تقویت و هماهنگ کردن این چاکراها را به شما معرفی میکند. در این روش نقاط مشخصی از بدن به وسیله سوزن تحریک می شود و این موضوع موجب تقویت سیستم عصبی می گردد.

و چنانچه چاکرای خورشیدی پر کار باشد شخص پرخاشگر ، عصبی و ناسازگار خواهد شد. میل جنسی اگر به شهوانیت نرود گناه یا کار ناپسندی نیست بلکه اگر به افکار شهوانی سوق پیدا کند نتیجه اش می شود سادیسم یا دیگر آزاری و وقتی دو نفر به هم عشق می ورزند آنگاه نوری که ازچاکرای خاجی آنها ساطع می شود با هم مخلوط می شود. کاهش درد، جذب ثروت و کمک به پیشرفت در مسائل مالی، افزایش قدرت و تمرکز ذهن از دیگر ویژگی های مرتبط با این سنگ هستند. همچنین ادعا می شود که ویژگی های ذهنی مانند خلاقیت و تمرکز را افزایش می دهد. جاسپر زرد ترس ، استرس و اضطراب را کاهش می دهد و آرامش و ذهنی پاک و آرام را به شما هدیه می دهد . خواص سنگ ابسیدین سیاه : این سنگ گرانبها را در مقابل امواج منفی ایستادگی می کند و حمله های روانی ، استرس و ترس را از انسان دفع می کند . کم کاری چاکرای تاج سر نیز نشانه هایی را به همراه دارد که عبارتند از: نبود هوشیاری اخلاقی ، نبود اعتقاد به ارزشهای بالا و معنوی ، نبود اعتقادات اخلاقی و معنوی ، افسردگی ، ترس و مکتب کلبیون.

از دیگر فواید و خواص این سنگ می توان به درمان فشار خون بالا نیز اشاره کرد . تذکر: این چای را می توان به عنوان نوشیدنی روزانه برای جلوگیری از سردی معده با کمبود انرژی مصرف کرد. از پرتو درمانی می توان برای کاهش سرعت رشد و کاهش علائم سرطان پیشرفته معده ، مانند درد ، خونریزی و مشکلات بلع استفاده کرد. از سنگ های متولدین آبان ماه می توان به توپاز ، یاقوت سرخ ، آکومارین ، سنگ مرجان ، اشک آپاچ و ابسیدین اشاره کرد . سنگ اشک آپاچی برای از بین بردن غم و اندوه و همچنین کاهش اضطراب و استرس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین فرد استفاده کننده از این سنگ را بخشنده می سازد . این نوع از درمان با روش های علمی و استفاده از انرژی هایی مانند نور یا الکترومغناطیس و موسیقی استفاده میشود اما وجود ریشه هایی قدیمی در ارتباط با انرژی های ناشناخته مانند چی باعث جذب افراد سودجو به این بخش شده است که در انتخاب خود باید دقت کنید. این سنگ ها به انرژی درمانی متولدین ماه آبان کمک بسیار زیادی می کنند . بعد از جارو کردن انرژی میدهیم تا سرعت درمان افزایش پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید