اساسانرژی درمانی عشق است

به این صورت که با ضربات آهسته بر روی مریدنها انسداد و اختلال انرژی در بدن بیمار برطرف میشود. از سنگ های مفیدی که می توان برای تقویت این چاکرا استفاده کرد می توان: زمرد سبز ، کهربای سبز و ضورتی ، جیدسبز ، دلربای سبز ، عقیق سبز ، مرمر سبز ، کوارتز سرخ ، یاقوت سرخ ، کونزیت را نام برد. جای آن دارد که همانند کشورهای دیگر که میراثهای کهنخود را اینچنین کامل و علمی بررسی کرده و آن را به تمام جهان صادر کردهاند؛ این سنت نیک نیز بررسی و برای استفاده همگان حتی در ملل دیگر انتشار یابد. طوری که مردمان عادی نیز این درخشندگی و نور را حسمیکنند. از این انرژی برای درمان بیماریهای جسمانی حادنظیر شکستگیها کمک گرفته میشود. البته برای از بین بردن اضطراب و نگرانی، تنفس زنبوری، بسیار تأثیرگذار است و در درمان افسردگی، باستریکا(دم آهنگری) به همراه مولاباندا. کمک به: عشق به خود ، بخشش ، شفقت ، روابط ، استرس و اضطراب ، پاکسازی بلوک های پر انرژی ، اقبال خوب. به دوره ای از اضطراب و نگرانی ممتد که در گذشته تجربه کرده اید، بیندیشید. ستون فقرات محل تمامی اعصاب مهم بدن می باشد و همین اعصاب تمامی پیام های مختلف بدن را از طریق ستون فقرات به مغز می رسانند.به همین دلیل است که تمرینات یوگا تاکید زیادی بر انعطاف و نیرومندی آن دارد و با انجام آساناها ،عمل گردش خون بهبود یا فته و مواد غذایی و اکسیژن سهل تر به اعصاب می رسند.

به طوریکه پس از انرژی دادن بهآنها، بر خلاف سایر چاکراها، نباید تثبیت شوند. پس از آن چه خواهم کرد؟ بعد از وضو چاکراهای پایینی به شدت پر و فعال میشوند. چنین دیدنی، صحیحاست که به تعادل ریز چاکراهای چشم نیز منجر میشود. در عین حال،بسیاری از محققان معتقدند که یوگا در در مان و جلوگیری از افسردگی نیز نقش قابل ملاحظه ای دارد و حتی افرادی که تحت انواع جراحی قرار گرفته اند،به منظور پیشگیری از افسردگی پس از جراحی می توانند از آن استفاده کنند. وقتی قطب های مثبت و منفی در برابر هم قرار بگیرند، یک جریان جاذبه بین آنها برقرار می شود. با استفاده از این روش درمانی ، می توان تقریباً از هر زاویه ای پرتو درمانی را انجام داد ، همچنین پزشکان را قادر می سازد در حالی كه از بافت سالم محافظت می كنند ، تومور را از زاویه ای نزدیک تر مورد هدف قرار دهند.

چاکرای پیشانیباز هم کوچکتر شده و این بیانگر دوام طول عمر فرد است. یکی از مواردی که اثر آب را به خوبی روشن میکند؛ گلودردهای شایع فصلتابستان است. به عنوان مثال اگر فردی دچار ضعف عمومی شده و سطح کلیانرژی بدنش نقصان یافته؛ توصیه میشود آب ولرم بنوشد. این تحریک در نقاط خاصی باعثافزایش دائمی و یکسان گلبولهای قرمز میشود. یکی از بهترین وقویترین طرِق تحریک این نقاط،لمس کردن سطحی و سریع آنهاست. این سیستم دفاعی اولیه، نقشدفاع و نمو پوست را بر عهده میگیرد و قادر است زخمها را بهبود دهد. پوست صورت در این خصوص،تفاوت کوچکی با سایر قسمتهای بدن دارد. به طوریکه گاهی بیش از 90 % کل انرژیهایمنفی و استرسهای محیطی در پوست صورت تجمع مییابد. مرحله بعد پرداختن به خود وضو است. قبل از این مرحله بهتر است قدریبیشتر راجع به چاکراها و کانالهای انرژی بدن صحبت شود. در این عمل نیمهبالایی بدن با نیمه پایینی مبادله انرژی میکند. با انجام مسح پاها، به وضوح چاکراهایکف پا تحریک میشوند. تحریک چاکرای انگشتان دنباله تحریک و فعالیت صحیح چاکرایکف دست است. فعالیت این چاکرا باضخامت طناب روحی نیز در ارتباط است. درمان بیماریهای دیابت، یبوست ، لاغری و چاقی بیشازحد نیز از طریق این چاکرا امکانپذیر است.

تتا درمانی: تتا درمانی اولین بار توسط زنی آمریکایی که با کمک این روش سرطان خودش را شفا داده بود ارائه شد. انرژی درمانی یکی از شاخه های پزشکی جایگزین است که در رابطه با تاثیرات آن تحقیق های بسیاری انجام شده است. همچنین افرادی که مدام مضطرب و نگران هستند با روش انرژی درمانی ریکی قابل درمان هستند. استاد حوزه علمیه قم گفت: علم تلقیح مصنوعی را امکان پذیر کرده و از نظر فقهی با قطع نظر از عناوین ثانویه مانند احکامی همچون حرام بودن لمس نامحرم، این سوال مطرح است که آیا فقه می تواند در این مسئله نظری ارائه دهد یا خیر و یک محقق فقیه اگر نتواند این سوال را برای خود حل کند، نمی تواند به ارائه آراء فقهی بپردازد. در غیر این صورت بزرگ بودن آن به فرد خیلی کمک نمی کند. وبدن آکنده از انرژی استرس زیادی شده؛ یکوضوی ساده تا حد بالایی میتواند مشکل را حل کند. پس به زبان ساده پاکسازی چاکراها به معنی رهایی از این انرژی راکد است . این نقاط همان نقاط طبسوزنی هستند. همچنین یاد میگیرید که چگونه این نقاط اصلی انرژی در بدنتان را پاکسازی کرده و سپس آن فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید